15 Aralık güncel akaryakıt fiyatları: Benzin, motorin ve LPG fiyatı ne kadar, akaryakıt fiyatlarına indirim veya zam gelecek mi?


1

Akaryakıt fiyatlarında yaşanan indirim ve zam haberleri araç sahipleri tarafından yakından takip edilmeye devam ediyor. Brent petrolde yaşanan düşüş, akaryakıt fiyatlarına indirim gelir mi sorusunu gündeme getirdi. Peki, “Bugün benzin, motorin ve LPG fiyatı ne kadar, akaryakıt fiyatlarına indirim gelecek mi?” İşte 15 Aralık 2023 güncel akaryakıt fiyatları…

2

PETROL FİYATLARI SON 6 AYIN EN DÜŞÜK SEVİYESİNDE

Petrol fiyatları, ABD Merkez Bankasının (Fed) faiz politikasına ilişkin açıklaması öncesinde beklentilerin altında gerçekleşen ekonomik verilerle son 6 ayın en düşük seviyesine geriledi.

Salı günü 76,66 dolara kadar yükselen Brent petrolün varil fiyatı, günü 73,24 dolar seviyesinde tamamladı. Brent petrolün varil fiyatı, bugün saat 09.50 itibarıyla kapanışa göre yüzde 0,84 azalışla 72,62 dolar oldu. Aynı dakikalarda Batı Teksas türü (WTI) ham petrolün varili 68,03 dolardan alıcı buldu.

3

AKARYAKIT FİYATLARINA İNDİRİM VAR MI?

Akaryakıt fiyatları ile ilgili gelişme bulunmuyor. Benzin, motorin veya LPG fiyatlarına zam ya da indirim haberi gelmesi durumunda haberimize eklenecek.Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*