Getir’den sipariş edilen Maylo eserleri çocuklar için tablet bilgisayarlara dönüşüyor!

Getir’den sipariş edilen Maylo eserleri çocuklar için tablet bilgisayarlara dönüşüyor!

Hayata geçirdiği projelerle bugüne kadar 20 binden fazla çocuğun eğitimine katkıda bulunan Maylo, artık de Getir iş birliği ile Türkiye Eğitim ...

Hayata geçirdiği projelerle bugüne kadar 20 binden fazla çocuğun eğitimine katkıda bulunan Maylo, artık de Getir iş birliği ile Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) Yeni Dünya Kampanyası’na 250 adet tablet bağışlıyor.

Maylo & Getir iş birliği ile başlayacak projeyle pandemiye bağlı olarak hayata geçen uzaktan eğitim sürecinde, muhtaçlık sahibi çocuklara tablet temin edilerek eğitimlerinin daha sağlıklı bir biçimde devam edebilmesi hedefleniyor. 21 Nisan-3 Mayıs 2021 tarihleri ortasında geçerli olacak kampanya kapsamında tüm Getir kullanıcıları, indirimli fiyatlarla satışa sunulan Maylo eserlerini tercih ederek TEGV Yeni Dünya Kampanyası’na yapılacak olan tablet bağışına katkıda bulunabilecek.

Ülkemizde paklık kâğıdı kesiminde birinci toplumsal sorumluluk projesini 2010 yılında hayata geçiren Lila Group markalarından Maylo, 11 yıldır ambalajlarında TEGV logosuna yer vererek satışlarından elde edilen gelirin bir kısmını TEGV’e aktarıyor. Bugüne kadar 20 binden fazla çocuğun eğitimine katkıda bulunulan Maylo, her geçen gün farklı proje ve iş birlikleriyle çocukların eğitimine katkıda bulunmaya devam ediyor.

Kampanya kapsamında Getir’de indirimli fiyatlarla satışa sunulan eserler ortasında Maylo 16’lı tuvalet kâğıdı, Maylo 6’lı tuvalet kâğıdı, Maylo Dev Kâğıt Havlu ve Maylo Puf Mendil yer alıyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

KATEGORİLER
Paylaş

YORUMLAR

Yorumlar (0)