Novartis 23 Nisan’da İçimizdeki Çocuğa sesleniyor

Novartis 23 Nisan’da İçimizdeki Çocuğa sesleniyor

Novartis 23 Nisan’da İçimizdeki Çocuğa sesleniyor 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında Lomacorp & Dr. Naz Demirkılıç ve ...

Novartis 23 Nisan’da İçimizdeki Çocuğa sesleniyor

  • 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında Lomacorp & Dr. Naz Demirkılıç ve Novartis iş birliğiyle İçimdeki Çocuk projesi hayata geçirildi.
  • İçimdeki Çocuk projesi kapsamında ana haber, spor ve hava durumu sunucuları Deniz Bayramoğlu, Fulya Kalfa, Seda Öğretir, Serap Belet Douillet, Gökhan Abur, Ersoy Dede, Gülbin Tosun, Ece Belen, Pınar Erbaş ve Nebil Cihan içlerindeki çocuğu anlatarak 23 Nisan bildirilerini paylaştı. Birebir vakitte projede genç müzisyenlerin canlı performanslarına yer verildi.
  • Projeyle, bu kıymetli bayramın yalnızca tüm dünya çocuklarının değil, içindeki çocuğu yaşatan herkesin bayramı olduğunu göstermek hedefleniyor.

İstanbul, 23 Nisan 2021 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı vesilesiyle her vakit ses getiren kreatif projelere imza atan Lomacorp & Dr. Naz Demirkılıç tarafından Novartis iş birliğiyle İçimdeki Çocuk projesi hayata geçirildi. Lomacorp’un Bir de Buradan Bakalım proje serisi kapsamında hazırlanan İçimdeki Çocuk projesi için 10 ana haber, spor ve hava durumu sunucusuyla içlerindeki çocuğu anlattıkları kısa görüntüler çekildi. Birebir vakitte genç müzisyenlerin canlı performansları kaydedilerek Lomacorp ve Novartis toplumsal medya hesaplarından paylaşıldı. İçimdeki Çocuk projesiyle 23 Nisan ruhunu hep yaşatarak bu bedelli bayramın yalnızca tüm dünya çocuklarının değil, içindeki çocuğu yaşatan herkesin bayramı olduğunu göstermek hedefleniyor.

Türkiye’de birinci defa 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için 10 sunucu tıpkı projede yer aldı

Lomacorp & Dr. Naz Demirkılıç ve Novartis iş birliğiyle İçimdeki Çocuk projesi kapsamında ana haber, spor ve hava durumu sunucuları Deniz Bayramoğlu, Fulya Kalfa, Seda Öğretir, Serap Belet Douillet, Gökhan Abur, Ersoy Dede, Gülbin Tosun, Ece Belen, Pınar Erbaş ve Nebil Cihan içlerindeki çocuğu anlatarak 23 Nisan iletilerini paylaştı. Tıpkı vakitte proje sinemasında genç müzisyenlerin canlı performanslarına yer verildi. Lomacorp’un Kurucusu Fazilet Topuz bu türlü manalı bir gün için gerçekleştirdikleri İçimdeki Çocuk projesiyle gurur duyduklarını tabir ederek kelamlarına şöyle devam etti: “Dr. Naz Demirkılıç paydaşlığıyla Lomacorp olarak 2 sene evvel kıymetli farkındalık günleri ve bayramları dikkate alarak başlattığımız Bir de Buradan Bakalım proje serisini Ulu Başkan Atatürk’ün tüm dünya çocuklarına armağanı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı vesilesiyle İçimdeki Çocuk projesiyle taçlandırdık. Çekimleri Ural Ataman Klasik Araba Müzesi ve Atılım Üniversitesi’nde gerçekleştirdik. Projemizde Türkiye’nin yetiştirdiği birbirinden bedelli ana haber, spor ve hava durumu sunucusu ve genç müzisyenler performanslarıyla istekli olarak yer aldı. Türkiye’de birinci sefer 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için 10 sunucu tıpkı projede yer aldı. Seri kapsamında yeni projeler geliştirmeye devam edeceğiz.”

İçindeki çocuğu yaşatabilen herkesin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun

Novartis olarak İçimdeki Çocuk projesine takviye olmaktan memnunluk duyduklarını belirten Novartis Küme Türkiye İrtibat ve Hasta Münasebetleri Yöneticisi Nilüfer Gürpınar Güner, “101 yıl evvel Ulu Lider Mustafa Kemal Atatürk tüm dünya çocuklarına çok değerli bir armağan bıraktı. Ondan kalan bu mirası ve içimizdeki çocuğu hep yaşatacağımıza ant içtik. Bu hoş hislerle yola çıkarak İçimdeki Çocuk projesini gerçekleştirdik. Projemiz için Türkiye’nin her gün ekranlarda severek izlediği bedelli ana haber, spor ve hava durumu sunucuları istekli olarak bir ortaya gelerek geleceğimiz çocuklarımız için 23 Nisan dileklerini paylaştı. Genç müzisyenler performanslarıyla bizlere müzik şöleni yaşattı. Geleceğimiz çocuklara emanet, bu mirası onlar ileriye taşıyacak. Çok kıymetli bir vazifeleri var. Bizler de sonuna kadar onların yanlarındayız. İçimdeki Çocuk projemize dayanak olan herkese yine teşekkürlerimi sunuyor, içindeki çocuğu yaşatabilen herkesin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyorum. Novartis olarak çocuklar ve gençlere yönelik fark yaratan projelere imza atmaya devam edeceğiz” dedi.

23 Nisan haftası boyunca toplumsal medya hesaplarınızdan #İçimdekiÇocuk etiketiyle yapacağınız her paylaşımla, siz de içindeki çocuğa seslenmek isteyenlere ilham olabilirsiniz.

İçimdeki Çocuk Projesine Katkıda Bulunanlar

Ana Haber ve Hava Durumu Sunucuları

Deniz Bayramoğlu / KANAL D, Fulya Kalfa / CNN TÜRK, Seda Öğretir / NTV, Serap Belet Douillet / HABER TÜRK, Gökhan Abur / NTV HAVA DURUMU, Ersoy Dede / TRT 1, Gülbin Tosun / FOX, Ece Belen / STAR TV, Pınar Erbaş / SHOW TV, Nebil Cihan / NTV SPOR

Genç Müzisyenler

Güneş Uzunkaya / Keman, Tibet Sarı / Obua, Cahide Gür & Sanem Güneş & Hikaye Kebir & Beyza Çeşit / Fagot, Şebnem Su Orhan & Kaan Toprak Orhan / Çello, Ali Beren Alkan / Bağlama, Tuvana Sülünoğlu / Flüt, Ada Cenani / Keman, Ada Canata / Arp

Öbür Destekçiler

Zeynep Erkan, Atılım Üniversitesi, Ural Ataman Klasik Araba Müzesi

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

KATEGORİLER
Paylaş

YORUMLAR

Yorumlar (0)