Ünlü müzikçi Cem Belevi, Kelebek Mobilya’nın reklam yüzü oldu

Ünlü müzikçi Cem Belevi, Kelebek Mobilya’nın reklam yüzü oldu

Türk pop müzik müzikçisi ve aktörü Cem Belevi, Cumhuriyet tarihinin en esaslı sanayi kuruluşlarından biri olan Kelebek Mobilya ile mutabakat ...

Türk pop müzik müzikçisi ve aktörü Cem Belevi, Cumhuriyet tarihinin en esaslı sanayi kuruluşlarından biri olan Kelebek Mobilya ile mutabakat sağladı. Yıl boyunca reklam sinemalarında kamera karşısına geçecek olan Cem Belevi, birinci reklamında eğlenceli müziğiyle Kelebekler içinde 23 Nisan’ı kutluyor.

Ünlü müzikçi Cem Belevi Kelebek Mobilya’nın yeni reklam yüzüoldu. Markanın Cem Belevi ile birlikte “Evimde Tek Kalbimde Tek Kelebek!’ dediği yeni 23 Nisan reklam sineması yayına girdi.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocuklara ve gençlere verdiği kıymeti, sevilen sanatçı Cem Belevi’nin de yer aldığı reklam sineması ile bir kere daha gözler önüne seren Kelebek, birinci reklam sinemasında Kids Koleksiyonunu öne çıkarıyor. “Yeni kuşağın modası, bak işte Kelebek Genç Odası” kelamlarıyla renkli ve eğlenceli eser kümelerine atıfta bulunan Cem Belevi’ye Kelebek’li çocuklar da ayrıyeten eşlik ediyor. Reklamda ünlü müzikçi kelebekler eşliğinde gitarıyla müziğini seslendirirken çocuklar ise Kelebek Genç Odası içerisinde başka müzik enstrümanlarıyla müzikçiye eşlik ediyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

KATEGORİLER
Paylaş

YORUMLAR

Yorumlar (0)