Yüksek Sadakat’in başarılı solisti Kenan Vural, ÖRAV Sohbetleri’ne konuk oluyor

Yüksek Sadakat’in başarılı solisti Kenan Vural, ÖRAV Sohbetleri’ne konuk oluyor

Öğretmen Akademisi Vakfı’nın uzun yıllardır düzenlediği ÖRAV Sohbetleri öğretmenleri; işini tutkuyla yapan, üreten ve paylaşmayı seven, farklı ...

Öğretmen Akademisi Vakfı’nın uzun yıllardır düzenlediği ÖRAV Sohbetleri öğretmenleri; işini tutkuyla yapan, üreten ve paylaşmayı seven, farklı dallardan isimlerle bir ortaya getiriyor. Sohbetlerin bu ayki konuğu sevilen rock kümesi Yüksek Sadakat’in başarılı solisti, müzisyen Kenan Vural olacak.

Aşk Durdukça, Ben Seni Arayamam, Haydi Gel İçelim, Katil ve Maktul üzere hit olan müziklerin sesi olan Vural müzik seyahatini, mesleğini inşa ederken yaşadıklarını ve ilham veren hayat hikayesini iştirakçilerle paylaşacak. Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi’ni bitirdikten sonra ABD’de finans üzerine master yapan Vural, kısa bir müddet bu alanda çalıştıktan sonra İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Opera Şan Bölümü’nde ön lisans eğitimi aldı.. Profesyonel müzik hayatına 1986’da başlayan sanatçı, 1998 yılında birinci kümesi Serüven’i kurdu. 2008 yılında Yüksek Sadakat’e solist olarak katılan Vural, 2011 yılında kümeyle birlikte Türkiye’yi Eurovision müzik müsabakasında temsil etti.

Toplumda genel kabul gören, daha inançlı olarak nitelendirilen bir meslek sürmek yerine, zorluklarla karşılaşsa da tutku duyduğu alanda ilerlemeyi tercih eden Kenan Vural, kendi tecrübelerini ve müziğin ona kattıklarını 29 Nisan’daki canlı yayında ÖRAV’ın Youtube kanalı https://www.youtube.com/user/ogretmenakademisi üzerinden herkese açık olarak paylaşacak.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

KATEGORİLER
Paylaş

YORUMLAR

Yorumlar (0)